BEAES

Elektrická trouba

Budu kupovat el. troubu, poraďte, která se Vám osvědčila a myslíte si, že je dobrá…cca do 15,000Kč. Díky.

Nejlepší odpověď
vito

Mě se osvědčila značka Electrolux, pokud pečete maso tak doporučuji troubu s teplotní sondou která se zapíchne do masa a nastaví se teplota. (výborné třeba na roastbeef)

Další odpovědi
Misak22

Doporučuji Mora,je to jediná značka která dělá velké trouby do které se vejde i pekáč ze starých troub,i celá Kachna.Takle nám to tedy bylo řečeno v obchodě.Mi i naši příbuzní všichni máme Moru a nikdy žadný problém.

Marky71

Já mám teď cca 1 rok novou Moru, jsem s ní ohromně spokojená, peče úplně úžasně, má dotykový displej, stále cca 10 tis., má asi 9 funkcí (pravada zatím jsem užila jich asi 5), má samočisticí schopnost (tenhle typ tedy pomocí vody), což je taky dost důležité…a vypadá moc hezky v nové kuchyni.