Monie

Dva cizí jazyky na ekonomických fakultách?

Moc Vás prosím o alespoň nějaké informace ohledně mého dotazu. Mám vybrané některé školy:
MUNI Brno – Ekonomie, Podniková ekonomika a management, Finance a právo,
VUT – Ekonomika podniku, Ekonomika a procesní management,
MENDELU – Manažersko-ekonomický, Management obchodní činnosti, Veřejná správa,
Pardubice fakulta ekonomicko-správní.

Potřebuji vědět, jeslti se vyučují dva cizí jazyky nebo jen jeden. Nejsem tak neschopná si to najít, jen někde píšou pokaždý něco jinýho a je v tom zmatek, proto hledám rady u Vás, kdo konkrétní školu studují, nebo ze známých.
Pokud máte nějaké jiné informace, který by se mi mohly hodit, prosím, sem s tím :)

Nejlepší odpověď
carpediem

Na ekonomických fakultách jsou 2 jazyky, ten druhý je tak okrajový, že ani nepostřehneš, že tam je:-))) Já dělala jako druhý jazyk Ruštinu a nestihla jsem se naučit ani azbuku:-)))

Z druhého jazyka nestresuj, tam je zahul matematika a obchodní výpočty, pokud půjdeš na veřejnou správu, tak taky to a právo:-)) Ale dá se to zmáknout:-)
Doplňuji:
Ještě jedna věc, na Slovensku nemají cizí jazyk vůbec, fakulta je třeba v Žilině:-)

Další odpovědi
Michal9

Podívej se na www.infoabsol­vent.cz když tam zadáš název školy tak ti to napíše informace které potřebuješ vědět. stránku financuje Evropská unie takže by tam měly být aktuální informace.