Avatar uživatele
Registrovaný

DPH u zboží z Maďarska?

Dobrý den, mám dotaz. Objednala jsem si v eshopu extreme digital zboží a na faktuře mám napsáno: Uvedená částka se ve vaší zemi považuje za daňový doklad a vy jako daňový poplatník jste povinen odvézt správnou číástku na příslušný daňový úřad. EU zákon o DPH §13 1.b.
Mohl by mi někdo vysvětlit, co se po mě chce? Však jsem celkovou cenu i s DPH platula při převzetí zboží, to mám ještě jednou zaplatit daň?

Moc díky za rady (příště radši budu více číst)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.