Pokročilý

DPD, PPL nebo Česká pošta?

Na poslední chvíli objednávám ještě jeden dárek a mohu si vybrat, zda si jej chci nechat doručit od DPD, PPL nebo České pošty (vše za stejnou cenu). Jenže ještě pár dní musím chodit do školy, takže u PPL a DPD by byl problém se zastižením. Nebo mám dárek koupit v kamenném obchodě? (Monopoly)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučila bych DPD a PPL,Českou poštu ne.Kurýři Vám zavolají,kdy budete k zastižení.Ale vzhledem k tomu,že Vánoce jsou za týden,kupte dárek raději v kamenném obchodě!Včera jsem mluvila s kurýrem z PPL a vůbec nestíhají!!!

Další odpovědi:

Zlatý

proč budeš platit poštovný, pokud hru mají v obchodě neváhej a kup ji

Stříbrný

Pošta je na dobírku drahá, ale na jak jsem se nedávno přesvědčil tak u nás začali rozvážet balíčky odpoledne a dopředu zavolají. Byl to docela příjemný šok, když jsem se to dověděl. Inu asi začíná působit konkurenční prostředí.

Pokročilý

Českou poštu určitě nebrat, jim je jedno kdy to doručí. DPD nebo PPL můžou odeslat i více aut, které zásilky rozvezou. Já objednávala v pátek a dnes (v pondělí) už sem měla balíček doma. Kurýrní služby i ve shonu před Vánoci doručí zásilku druhý, max. třetí den.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.