Pokročilý

Funguje česká pošta nebo PPL i přes vánoční svátky?

Chci se objednat balík a poslat na dobírku přes českou poštu nebo přes PPLku. Přijde mi balík do konce roku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Během svátků pošta nefunguje. V tomto období jsou všechny tyto služby přetíženy, raději bych se na to do konce roku na 100% nespoléhal.

Další odpovědi:

Dnes mi pošta (EMS) doručila balíček, který byl podáván ve čtvrtek odp.a ostatní objednávky, posílané včera (pátek) mi doručí tato služba nebo PPL prý 27.-28.12. Já myslím, že když bude balík odeslán ve čtvrtek ráno, do soboty max. do pondělí 31.12. (je také pracovní den) bude doručen.

Pokročilý

Je to tak 50 na 50,zalezi kdy by tu zasilku odeslali,jestli treba 28 tak sanci mas.

Zlatý

Pošta bude někde rozvážet i na štědrý de a mezi svátky bude fungovat normálně, takže do konce roku to stihneš.

Stříbrný

většinou pošta rozváží, některé roky u nás ovšem naprosto "vypadne". Jestli si něco objednáš ještě dnes, mělo by ti to do 30.12. dojít. To mi připomíná, jak mi před dvěma dni dovezl týpek z PPL kolem deváté hodiny večerní balík a přestože už šlo na řidiči vidět, že je znaven a těší se domů, popřál veselé svátky :) potěší a moc

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.