zjentek

Dozvíme se někdy, kdo si objednal za těch cca 20 tisíc euro tu střelbu ostrýma do lidí v koncertním sále v Rusku?

Nejlepší odpověď
led

Skutočná pravda sa často bojí denného svetla, ale možno ju dozvedia naši vzdialení potomkovia
z tlače:
Ruské úřady zadržely čtyři údajné podezřelé z pátečního teroristického útoku v Krasnogorsku u Moskvy, při kterém podle poslední bilance zahynulo 115 lidí, dalších více než sto jich bylo zraněno. Informuje o tom ruská vládní agentura TASS, která s odkazem na ředitele Federální služby bezpečnosti (FSB) Alexandra Bortnikova uvedla, že dohromady bylo zadrženo 11 osob zapojených do teroristického útoku
Takže možno sa dozvieme viac informácií o (podozrivých) vinníkoch. Ale kto stojí v pozadí tohto útoku, to sa môžeme len domnievať.

Další odpovědi
elkon

Netýká se tě to, tak se o to nestarej. Není to tvoje věc. Kdyby ses to dověděl, tak co? Budeš to řešit? Nebudeš.

led

elkon, blahoželám k odpovedi. Je to presne požadovaná odpoveď poddaného. „Občan nestaraj sa do toho, čo robí vládna moc. Ty nás podporíš vo voľbách a tým tvoje právo končí. Poslúchaj, pracuj a o iné sa nestaraj!“ Ale dnes už nie je stredovek, keď mocní poslali ozbrojencov vraždiť ľud cudzej krajiny! Alebo sa mýlim?