Jan12345

Sekají se mi hry. Mám pět let starý procesor, může to být tím?

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat: kupoval jsem si nedávno grafickou kartu Asus strix 960 4GB a sekají se mi hry i tak, mám starý procesor 5 let (AMD Phenom 2), a když hraju hry, tak mi běží většinou na 100% a nestíhá, se mi zdá, budu muset koupit novej, myslíte, že to je tím procesorem? Dekuji

Odpovědi
Tw!st

na 95% to bude tím procesorem

Kankys

Záleží i na tom, jaké hry. Starší by vám měli jít úplně v pohodě – nebo se sekají jen nové?

Raho

Je to 100% i tím ale ted de jaké hry ta nejnáročnejší hra ti na sto pro nepude ale třeba minecraft mozná jo měl bys si koupit lepší (pokud nemáš notebook to by ti byl na prd proto že to tam dát nejde musíš si když tak koupit nový PC)

quentos

Přečtěte si už konečně ten kodex… a doporučuju po sobě otázky před odesláním číst. Než jsem dešifroval, co je „státy procesor“, docela mi to trvalo.