mojitek

Ahoj,mám dotaz ohledně PC

Na mém emailu-seznam.cz mi chodí zprávy z jednoho webu.Jednou jsem tu zprávu chybně označil jako spam,pak jsem to změnil na -není spam- ale pořád mi ty zprávy chodí do spamové schránky.Jak na to? Předem díky za plodné rady
Doplňuji:
otevřu,ale položka -povolené- tam není,jen není spam.To dělám,ale nová zpráva odtamtud mi zase přijde jako spam

Nejlepší odpověď
Bedy

Dejte adresáta do povolených. Stačí si otevřít zprávu, kliknout na jeho email a tam zvolit Přidat do povolených.Mělo by to být ok.

Další odpovědi
mosoj

Podívej se do nastavení. V pravo nahoře. Zda se ti tam automaticky nenastavil nějaký filtr. Pokud ano , dej to na samé otazníky.

bolak

musíš kliknout na tu adresu (červeně) > http://img.pic­tureup.cz/09022013­/7e9d52d5074db3e­a3e6a5410289cc535777f63d­a.png

otevře se ti nabídka a klikneš na „přidat do povolených“ (zeleně)

mojitek

počkám až mi zase přijde ta zpráva a zkusím to takhle.Díky

Bedy

Ano, bolak Vám zde dal i obrázek 🙂 Výborně 🙂