Avatar uživatele
anonym

Dotaz – jak to,že nejste na náměstích a nebojujete?

proti zvůli vlády,za naše lepší příští,za bezstarostný smích dětí?

Doplňuji:
Všem,snad úplně všem je situace jasná.Něco se udělat MUSÍ,ví to i houpací kůň.
Šetřit se musí,ber,kde ber. Ale ne z mého.
Druhým – těm se musí utáhnou kyslík.
To kryptosoudruzi z Odborů vědí.
Na to nemusí mít doktorát z psychologie.
Čím to tak může být,že když slyším o odborech,vzpomenu si na Chicago – 30. léta?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, anonym, vagra, rynek878, flodur před 4888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Zažil jsem takové akce,ba ještě horší v roce 1968 a demonstrace v roce 1989 a úplně mi to stačilo.
Doplňuji:
jen takový malý dodatek,že je mezi tím vždy 21. let pauza-zajímavé co???

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Domnívám se, že jde odborům jen o sebe, nikoliv o obhajobu práv zaměstnanců. Snaha odborů a levice o politickou hru…

V našem krajském městě začala stávka ve 12.00 h.

Nechápu, že se neučí v některých školách, když mají od 1. 1. upravené platy …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Páč pracuji v soukromé sféře, mám se OK, a nechci aby děti byli zadluženi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Bezstarostný smích dětí? To má být legrace? Státní dluh stále roste a roste a roste. Nejhorší je, že ty peníze jsou tzv. prož.ané, a tím pádem nenavrátitelné. To se musí prostě zaplatit.

Moje dcera bude jednou v dospělosti živit já ani nevím kolik důchodců a ještě mě a manžela. Takže jen ať se ten dluh co možná nejvíc sníží. Bude to muset totiž zaplatit i moje dcera…

Nestávkuji, protože souhlasím s tím, aby se ve státním sektoru snižovaly platy o těch 10%. Když padla krize, tak se ve všech podnicích v soukromém sektoru propouštělo, snižovaly se platy a nebo obojí. A to nikoho nepálí. Ale jakmile se jenom trochu sáhne na státní sektor, tak to už je zle.

Ne, mají jim taky snížit platy. Je to fér. Ten, komu se ubírá, tak vždycky bude naštvaný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já podepisuji odpověď rynka!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Odpoviem otázkami:
Prečo sa štrajkuje za práva občanov až teraz?
Doteraz to nebolo treba?
Alebo to niekoho konkrétneho mocného zasiahlo?
Kde boli odbory doteraz?
Nebojte sa, nemiešam sa do českej politiky. Je to, žiaľ, celoeurópsky problém.
Doplňuji:
„Štátni zamestnanci“ rozumej zamestnanci rozpočtových a príspevkových organizácií nie sú len „úradníci“, zamestnanci s vysokými platmi. Ale je tu aj množstvo servisných zamestnacov s nízkymi až podpriemernými platmi.
Má sa toto znižovanie platov týkať aj ich? Nie je to diskriminácia štátnej a verejnej sféry voči súkromnej?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nesouhlasím s tím co se děje
myslím,že stejně nic nezmůžou
ti nahoře si stejně zase přidají i když „nejsou nikde peníze“

a ty stávkuješ????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Snížit platy by si měli aspoň o 50%ti co tam jsou od roku 1989 včetně Klase ti na tom nesou vinu,že to dovedli do takového stavu.Poslanci a senátoři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smutnydrak

státním zaměstnancúm (rozuměj úředníkúm a podobným darmožráčúm ) bych to ubra 30 %… nevytvořej jedinou přidanou hodnotu , a ještě si budou stěžovat…nejlepší je podle nich stejně jenom čím dál víc okrádat a ožebračovat jak pracujíci občany tak malé živnostníky..... když se jim nelíbí jejich 25 tisícové platy,tak ať z tím seknou a jdou do kolbenky na rychtu ,nebo ať si zkusí podnikat…teprve potom zjistí jak vypadá život v České demokracii v 21 století !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek