jirka F

Dostali jste se někdy z nějakého problému jentaktak?

Že už jste si mysleli že ten problém nejde řešit ale nakonec jste se s toho vyhrabali.

Nejlepší odpověď
Kepler

Dlouho trvající problémy, které se nakonec nějak vyřeší, takovým způsobem ani nevnímám. To je prostě běh života. Ale už jsem lidově řečeno 2× utekl hrobníkovi z lopaty, když mi pomohli lékaři a mnohokrát jsem unikl smrti jen díky náhodě. To jsou takové ty okamžiky, kdy se vám až následně rozklepou kolena. Vlastně je skoro zázrak, že ještě žiju.

Další odpovědi
Rokio

Stává se mi to často při přecházení přechodu pro chodce. Už mnohokrát jsem byl málem těžce zraněn, nebo dokonce zabit bezohledným řidičem.

Mimo dopravy mi jednou spadl uhlík do oka naštěstí, když bylo zavřené a také jsem byl málem vyloučen ze školy za nevinné sexuální harašení (bez dotyků).

Smack

Taky