aaaanonym

Doručuje Česká pošta dopisy i v sobotu a neděli?

Když jsem si včera večer obědnala balíček a na stránkách (sportisimo) píšou že to příjde do 48 hodin, příjde zítra, nebo v pondělí?

Odpovědi
anonym

Netuším/e – záleží na tom, jakým způsobem odesilatel zásilku poslal…
Např. „balík do ruky“ může být doručen i v So či Ne…
😉
Takže dodej informace, nebo se zeptej odesilatele – a nebo se nech překvapit…

marci1

Pokud to byl obyčejný balíček, tak nejdříve v pondělí.

Milan8911

Pokud toho mají hodně, tak doručují i v sobotu. V neděli nejezdí. Jinak zásilku můžeš sledovat přes ID zásilky na http://www.sle­dovani-zasilek.com/spo­lecnosti/ceska-posta-sledovani-zasilek/

Filip84

U ZPS (základních poštovních služeb), tj. obyčejné psaní, obyčejný balík, doporučené psaní, doporučený balíček, cenné psaní a cenný balík, nikoli.

U komerčních poštovních služeb ano, ale jen u některých, a za příplatek, a nikoli na všecky adresy.