Filipsajtar

Objednaval jsem si přes aliexpress mikiny a dneska mi to napsalo: objednávky zmrazene. Setkal se s tím někdo?

Nejlepší odpověď
cochee

Jasně. Když nakoukneš dovnitř (do těch objednávek), najdeš tam něco ve smyslu, že je to proto, že Aliexpress sleduje podezřelé aktivity prodejce. Prodejce je nějakým způsobem vyšetřován ze strany Ali a má tři prac. dny na zodpovězení jejich otázek, příp. doložení svých aktivit. Pokud tak neučiní, nebo jeho doklady nejsou uspokojivé, bude jeho obchodnický účet zrušen a pochopitelně objednávky stornovány. Pokud už jsi za ony objednávky zaplatil, budou ti platby refundovány (při platbě kartou několik málo dní, např. 3–5). Tvé zaplacené peníze jsou totiž v úschově u Ali do té doby, než potvrdíš, že jsi objednané zboží dostal (případně po uplynutí lhůty pro toto potvrzení). Teprve poté je prodejce vyplacen.