lili13

Dopravní nehoda

Při venčení psa jsem byla sražena zaparkovaným autem, které naboural a vystřelil na mě řidič jiného auta. Jsem v neschopnosti. Jak se mám hájit o svá práva, bolestné, ušlý výdělek ap.děkuji

Nejlepší odpověď
mj81

Měl jsem před časem taky nehodu, řešilo se to tak, že policie vyslechla všechny zúčastněné, nějak to vyšetřila a předala celou věc přestupkové komisi na magistrát. Ve chvíli, kdy komise nehodu uzavře, můžete se jako poškozená domáhat náhrady škody na viníkovi nehody. On celý případ předá své pojišťovně, ta vás bude kontaktovat, vy doložíte své oprávněné nároky a pojišťovna zaplatí vše, co uzná za vhodné.

Janinaba

Dobrý den.Zastupuji Evropské centrum odškodného a to pomáhá lidem ve Vaší situaci…Máme své právn oddělení, revizní lékaře a pomáháme lidem získat odškodné v maximální výši a to zdarma.Kdybyste měla zájem podívejte se prosím na www.odskodnime­vas.webnode.cz– nebo mi napište na email janinaba@seznam.cz a já Vám ráda poskytnu bližší informace

Pralinka1979

Dobrý den, nechci podávat mylné informace… já si jen myslím, že policie má 30 dnů a dá se to pak buď na ten magistrát, pak by to bylo bráno jako přestupek a nebo proběhne správní řízení, když necháte policii nahlídnout (podepíšete jim to) do lékařských zpráv. Pak to může jít třeba k soudu. Záleží na okolnostech, domluvě mezi viníkem a poškozeným atp… radši bych se zeptala právníka, ono to zase tak jednoduché nebude ☹