nikole

Doporučte nosítko na dítě

Malému je teď 6 měsíců, takže předpokládáme, že na výlety začneme chodit až tak v březnu/dubnu, až bude lepší počasí. Jaké doporučujete nosítka? Šátky, krosničky, klokanky? Piště prosím názory a klidně posílejte i konkrétní typy co ano, co ne. Děkuji za všechny reakce.

Odpovědi
ivzez

Nosítka jsou v poslední době hodně oblíbená,
ale já je považuji za škodlivá pro vývoj páteře.
(Dost dětí má v necelém roce vysloveně kulatá záda,
hůře se učí správné držení těla.)

My jsme používali starý kočárek Liberta,
u kterého by tolik nevadilo případné poškození,
a který zvládl i dost neschůdný terén…

marcoo

Dobrý den, my máme s manželkou na delší výlety tuto krosničku http://babycar­.cz/na-ven-ydh/4930-chicco-krosnicka-caddy-2013-deep-blue-bwk.html# a jsme spokojeni, malému se v krosničce líbí a hlavně dobře vidí ven.

petulka11

keby si mala male mimi tak ti napisem ze satek koli chrbtu a spravnemu vyvoju kosti ale kedze uz mas polrocne mimco tak manducu, mi sme ju mali taktiez (kúpili sme ju na mamaja.cz)a vyuzili sme ju na plno, ak si pozerala dtest alebo odoberas casompis tak tam bolo napisane ze manduca ziskala ocenenie za bezpečnost takze je uz aj overena pozri si aj video http://www.stre­am.cz/nejnovej­si/adost/10001659-adost-detska-nositka

MiluskaN3

Ahoj všeci, jaké nosítko byste ted doporučili? Slýchávám o nosítkách od značky Babybjorn, to někdo máte zkušenost? Případně jaké je dobré jaké ne?

Ella2

Přesně…od Babybjornu mám nosítko a jsme s ním maximálně spokojená..mám toto : http://www.ba­bypartner.cz//no­sitko-babybj%C3%B6rn-one-60-091023.htm
4 způsoby nošení, přendání dítěte zepředu dozadu bez toho aniž by se dítě muselo vyndat. Za mě jedině doporučuji.

TominkaFuky

Já mám doma nosítko zn. ERGOBABY. Kupovala jsem ho na crystalbaby.cz. Ten shop je super, mají hodně široký výběr. No a nosítko je super. Hlavně pro jeho jednoduchost a pohodlnost :) Musím teda říct, že je z velmi příjemného a hlavně kvalitního materiálu. No a taky nabízí několik komfortních pozic.

Vercule

Koukala jsem se na nabídku crystalbaby.cz a mají tam docela dost širokou nabídku. Mohla bys sem prosím hodit info přímo ke konrétnímu nosítku? :)

MiluskaN3

Díky holky podívám se, kdo co nabízí. Ale to od babypartneru to nevypadá vůbec špatně. Zajímalo by mě jak to vypadá a funguje ve skutečnosti, 4 způsoby nošení, jsem ještě neviděla.

Ella2

Mrkni na youtube tam jsou ruzna videa, treba například toto,m tady uvidíš, jak to funguje..mají to pěkně udělané.. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AX6-SwrN7cQ

Margarett

Ahoj :) nosítko je opravdu praktický, já jsem ho kupovala přes babycar.cz, jsme naprosto spokojení, já i malej ;) :) Můžu ho jedině doporučit :)

Ella2

A ty nosítka se dají nosit jak vepředu, tak vzadu? A co je lepší šátek či nosítko? Pro větší dětí asi nosítko, že? NEvyznám se v o tom, tak se tak ptám a čtu o tom všechno možné.