iTRAS

Doporučíte mi zajímavé filmy s horolezeckou tematikou či filmy z divoké přírody?

Filmy typu Pád do ticha, Nordwand, Nanga-Parbat, 127 hodin, Útěk do divočiny, Poslední trapper, Útěk ze Sibiře apod. Nejlépe filmy s hodnocením nad 69 % na ČSFD.

Nejlepší odpověď
Rocker

Vlk,Bílé peklo,K-2,Jacksonina cesta

Další odpovědi
hanny 2

Tak třeba Vertical limit a z pralesa Šaman.

kapka

Rychlý běžec http://www.csfd­.cz/film/46827-rychly-bezec/, taky je to tam samý led a sníh, film jsem kdysi viděla na Čt2 a líbil se mi.

Radius

Na CSFD.cz piatí, když si zobrazíš film: Pád do ticha tak najdeš vždy vpravo dole seznam podobných filmů (i s rokem vzniku). Platí to obecně u všech filmů, když si zobrazíš třeba fílm, ve kterém se cestuje v čase, uvidíš vpravo dole seznam podobných filmů.