zdeny

DOPLNIT OTÁZKU MŮŽU JENOM JEDNOU ?

Nejlepší odpověď
quentos

ano, je to tak. Psal jsem již dříve ohledně toho administrátorům a je to prý tak udělané naschvál, „aby se z toho nestal chat“. Prostor pro diskuzi je pak v sekci „diskuze v otázce“.
Doplňuji:
burak: zobrazi se to u konkrétní otázky v sekci diskuze k otázce – namísto „žádný příspěvek“ se tam objeví příslušný počet příspěvků. Ovšem o tom, že byla diskuze zapředena, se nedozvíte, dokud si danou otázku znovu neotevřete

Další odpovědi
anonym

bohužel ano jen jednou
Doplňuji:
Quentosi prosím jak se dozvím že se o otázce diskutuje zobrazí se mi to někde?

ten který je

Dej to do diskuze.