Dopis Ježíškovi - co splnit?

Ahoj všichni, včera jsme psali s dcerkou dopis Ježíškovi, mimo jiné si přeje batoh, pouzdro a pytlík na přezůvky....do školy nastupuje až příští rok, nevíme, jak jí to napadlo, ale to si prý přeje na druhém místě...máme takto brzy kupovat školní potřeby??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

https://www.youtube.com/…
Doplňuji:
"ptáč"

Další odpovědi:

Zlatý

..."batoh, pouzdro a pytlík na přezůvky"... - do podzimu to nezestárne, spíše je otázkou, jestli teď bude něco rozumného v obecné nabídce a nebo to budeš muset složitě shánět...
;-)

Stříbrný

Já bych to podpořila, myslím, že se
pak bude do školy těšit ještě trochu
více (u našich dcer to tak fungovalo).

Pokročilý

Poohlédla bych se po batohu, pokud neseženete "rozumnou kvalitu za rozumnou cenu", pořídila bych alespon penál, samozřejmě s pastelkama (ale ty co tam bývají často moc nekreslí) a sáček na bačkůrky a třeba nějakej hezkej sešit, když se těší, tak aby to vydrželo :)

Pokročilý

No tak ted moc nevím jak odpověd..U mně to bylo tak ,že jsem také na vánoce dostala batoh, ale byl to nějak šmejd a moc dlouho my nevydržel a pak asi ve druhém pololetí sem dostala k narozkám fakt suprověj batoh..
Takže naši koupili pro začátek levnější a pak koupili značkovej...Ale ono je to vcelku jedno ale narovinu loni jsem si bágl scháněla o prázdninách a byla to docela fuška,ještě gor ted v zimě no nevim..Ale pokud je to na druhém místě tak bych se po nějakém poohlédla..

Bronzový

U toho batohu nevím, ale ten penál, pytlík a nějaký sešity (desky), bych klidně koupila. :-)

Pokročilý

Proč ne? Hodit se to bude a když si o to Ježíškovi napsala.

Ahoj,doporučuji ji podpořit, je to pěkné, že je tak natěšená :-) velmi kvalitní batohy jsou na skolnibrasny.cz objednávali jsme synovi o prázdninách.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Čeněk Modrý >>> :DDDDDDDDDD

Bronzový

ptáč

Čeněk bohužel nenašel někde na netu zpivanou verzi, kterou jsem upravoval a kluci pak ježíška nahráli v televizním studiu. Hudba byla od D'Agostina. Zkur... Ježíšek zřejmě skončil v propadlinách. Asi 12 let zpátky.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.