Dokud mám čas tak se vás zeptám,

jestli víte jaký je rozdíl mezi problémy ale mohu si dovolit to napsat problémama a cikánama? Podívejte, jak jsem tady, tak cikáni mě řeknou hele Jaro, běž domů. Kdežto VY paní mě rovnou smažete z fleku. V tom to je. To je v lidech a ve vašich nápadech co z toho tady chcete dělat. Čte to vůbec někdo?.
5.9.2010

Není Vaše otázka příliš stručná? Uvádějte konkrétní informace přímo v otázce, obecné a krátké otázky mohou zůstat nezodpovězené.
Doplňuji:
Problémy čekají na každém kroku, i na netu. Víte z které části Brna Husovic mám oblíbené Cikány? Jsou lidštější než ti naši občané ve městě co rozbíjejí vše co se rozbít dá, i držky. Například: Když cestující z autobusu zahlédnou rozmlácenou skleněnou zastávku MHD, ti staří nadávají; to jsou ale hovada.. Jenže si stěžují nejvíc na své špatně vychované děti a vnuky.
Tak to jsou obrovské rozdíly mezi povahou "naší" a cikánskou. Dívejte, ve městě se střílí, každou chvíli tam musí přijet policie, řešit krádeže a napadení. Tato otázka je pochvala na městskou část, kde jsme se už nějak sžili. Co kdyby mě cestou z hospody zmlátili? To se může stát leda na Cejlu nebo ve štatlu. Tak děkuji že tohle nebylo smazáno. A tu kategorii Móda a doplňky jsem volil záměrně, že obyčejné lidské vztahy mezi spoluobčany by se mohly stát módou a doplňkem k životu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

nejsi jediný koho to tady rozčiluje,koukni na předchozí otázky,ale bohužel stím nic nenaděláme,chce to trpělivost,já už uvažuji i o odchodu z těchto stránek

Další odpovědi:

Zlatý

pri oslovení "cikán" je dôležitá situácia a tón, akým sa toto oslovenie povie. Podľa toho aj Rómovia (po starom cikáni) reagujú. Nič iné v tom nie je. Aj keď zákon jasne určuje, nám, hlavne starším, občas to oslovenie "ujde".

Zlatý

Nevim teda o cem je rec,ale reknu toto:meho svagra cikani neposlali domu,ale rovnou ho zmlatili.

Bronzový

Vůbec teda nevím o čem točíte,uvědomte si,že někdo se tady dostane třeba jednou za týden a nedá se přečíst zpátky všechny otázky.Tak tady pište srozumitelně,aby to pochopil každý.Vůbec nevím o čem melete a na co se vlastně ptáte.

V Chomutově,na jakémsi domě obydleném cikány je nápis:MAKEJTE GÁDŽOVÉ AŤ SE MÁME DOBŘE.Syna mé přítelkyně přinutili vzít si úvěr na auto ve výši 300000kč.Aby přítelkyně nezůstala na ulici a nemusela žebrat,prodal jsem svůj byt.Jedná se o syna s částečnou mentální poruchou.Jak teď mám na cigoše nahlížet?A to,že házet je do jednoho pytle není správné vím,ale řeknu to otevřeně,je to vesměs zlodějská pakáž a já je nemusím.

Pokročilý

NESNÁŠÍM JAK SE ŘÍKÁ ROMOVÉ,můj nejlepší kamarád přijel v roce 2001 z londýna a povídá,TY VOLE ONI Z NÁS CHTĚJÍ UDĚLAT NĚJAKÉ ROMY,ALE JÁ SE NARODIL JAKO CIKÁN A JAKO CIKÁN ZEMŘU,

Pokročilý

MNĚ 2X VYKRADLI A MÁM JICH TAK AKORÁT.BIGFOOT

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.