Florinka

Jakým způsobem mohu doložit úřadu svou ušlou mzdu při projednávání přestupku?

Dobré ráno všem, po jedné nemilé události, která je projednávána na úřadě jako přestupek, po mě úřad chce doložit vyčíslení ušlé mzdy, kterou požaduji uhradit po pánovi, který přestupek spáchal. Naše firemní mzdová mi, ale odmítla vyčíslení oficiálně poskytnout, že prý až na základě soudního nařízení. Takže mi vyčíslení udělala neoficiálně (jen dvě tabulky, co bych dostala kdybych nemarodila a co jsem zkutečně dostala), a s tím si myslím u úřadu neuspěju. Nevěděl by někdo zda by stačilo mé čestné prohlášení nebo jak jinak doložit ušlou mzdu?
--

Dokazování úřadu pro doplacení mzdy

Odpovědi
Edison

Podle mě by na to měly stačit výplatní pásky. Ale jinak nevidím důvod, proč to účetní nechce vystavit.

Ametyst

Ušlou mzdu musí potvrdit zaměstnavatel. Bude- li to nutné, tak použit i pracovní smlouvu, kde je paragraf o odměně za praci.