zjentek

Dokážete pochopit anténu někde v galaxii, která dokáže pochytat všechny naše myšlenky, tedy všechny myšlenky člověka?

Pokud tedy myšlenky jsou nějakou vlnovou frekvencí, nejen přijímanou, ale také vysílanou.

Mohla by taková anténa existovat? Anebo, byl by provoz takové antény naopak docela snadný a pochopitelný?

Tak jako tady na serveru po dlouhá léta číhá aliendron na to, až se zde zrodí nějaký ten „skvost“, který by i jeho dokázal obohatit a tím vlastně rozšířit také i jeho bezmezné/nezměr­né/exorbitantní obzory, představme si jiné/podobné zástupce nějaké miliardy let se rozvíjející entity s anténou, která „tam někde venku“ číhá, až k ní v proudu jinak bezvýznamných myšlenek člověka od nás ze Země, pojednou skrze ten přijímač doputuje také i překvapující skvost, který zásadní měrou ovlivní celé jejich dosavadní vědění. Děkuju (;

Odpovědi
Emefej

Mám jí doma, zkus vyplodit myšlenku a uvidíme, co zachytí.

Doplněno po půl hodině:
Na monitoru svítí: Zjentek – dnešní počet myšlenek 10, z toho chytrých myšlenek 0.

Dej do toho víc!

aliendrone

Klid draku, musíš pěkně od jednoduchých ke složitějším věcem. Je zřejmé, že nemáš zmáknutou problematiku ani VLASTNÍ antény, jejíž počínání je zcela nevysvětlitelné, přinejemnším ZDÁNLIVĚ nahodilé (teorie, že funguje na ryze sňatkově-unterwassermannském principu má ZJEVNÉ slabiny)! 😉 😁 😁

Reezo

Jde o to, že mozek nefunguje jako vysílač signálu, který by šel anténou zachytit.

  1. by jste musel zcela pochopit fungování mozku
  2. Byla by potřeba instalace vhodného čipu do mozku, který by byl schopný číst myšlenky a zároveň je odeslal signálem na anténu, která by to zachytila.

geometrydas

**[url=https://co­okie-clicker.io/]cookie clicker[/url] **This appears to be working out beautifully. A great deal of prior experience and research went into the creation of all of these minute elements. I like it a lot. This was a well-written piece, and I think it is quite obvious to see from the other comments as well as from this post itself that it is valuable and well-written.

zjentek

Emefej, neurážej. Já ty největší skvosty držím samozřejmě v sobě a to, co vychází a vnímá okolí, jsou samo sebou jen poběrky (paběrky). Děkuju. (;