kocickaaa

Dokáže žena ve 4.měsíci těhotenství zatáhnout břicho?.

Přece když je někdo tlustý tak také dokáže zatáhnout na chvíli břichou a tím pádem ho má menší. Jde to tak i u těhotných? To dítě je přece elastické ne ?
Doplňuji:
je mi jasné, že se to nesmí jen mě zajímá jestli to jde..

Nejlepší odpověď
Valky

Dokonce nesmí! Je to ukrutně nebezpečné pro miminko! A žena, která tohle v těhotenství dělá je hlupačka!!!
Doplňuji:
Jistě, že to jde, jen nechápu, proč by to někdo dělal. Pokud má žena před těhotenstvím posilované břicho, může v těhotenství cvičit jógu, usnadní si tam sama porod atd… – cvičit svaly. Ale stahovat břicho NE!

Další odpovědi
panenka

Jde zatáhnout bříško ale nedoporučuji to

Ravenne

Já ve čtvrtém měsíci ještě ani žádné břicho neměla :)

pokazdejinak

to já břicho měla a zatáhnout mi vlastními silami každopádně nešlo :) předpokládám, že čistě technicky by případně mohlo jít ještě utáhnout nějakým pásem, ale to by mě ani nenapadlo a rozhodně to nikomu nedoporučuju zkoušet – je to hazard!

Janichkah

Jsem zrovna ve čtvrtém a jde to, jen to nejde na moc dlouho, myslím že na tom není nic špatného a dítěti to ublížit nemůže když to nebudete držet dýl jak minutu a dělat to několikrát denně:D

Re: Valky: Ty budeš ten typ té matky co žere tablety přesně na minutku a dělá všechno podle knížky ( to taky není to nejlepší) a nazývat někoho hlupačkou kvůli takové blbosti dělá hlupačku z tebe :D