Pokročilý

Dokáže žena ve 4.měsíci těhotenství zatáhnout břicho?.

Přece když je někdo tlustý tak také dokáže zatáhnout na chvíli břichou a tím pádem ho má menší. Jde to tak i u těhotných? To dítě je přece elastické ne ?
Doplňuji:
je mi jasné, že se to nesmí jen mě zajímá jestli to jde..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Dokonce nesmí! Je to ukrutně nebezpečné pro miminko! A žena, která tohle v těhotenství dělá je hlupačka!!!
Doplňuji:
Jistě, že to jde, jen nechápu, proč by to někdo dělal. Pokud má žena před těhotenstvím posilované břicho, může v těhotenství cvičit jógu, usnadní si tam sama porod atd... - cvičit svaly. Ale stahovat břicho NE!

Další odpovědi:

Zlatý

Jde zatáhnout bříško ale nedoporučuji to

Pokročilý

Já ve čtvrtém měsíci ještě ani žádné břicho neměla :)

Bronzový

to já břicho měla a zatáhnout mi vlastními silami každopádně nešlo :) předpokládám, že čistě technicky by případně mohlo jít ještě utáhnout nějakým pásem, ale to by mě ani nenapadlo a rozhodně to nikomu nedoporučuju zkoušet - je to hazard!

Jsem zrovna ve čtvrtém a jde to, jen to nejde na moc dlouho, myslím že na tom není nic špatného a dítěti to ublížit nemůže když to nebudete držet dýl jak minutu a dělat to několikrát denně:D

Re: Valky: Ty budeš ten typ té matky co žere tablety přesně na minutku a dělá všechno podle knížky ( to taky není to nejlepší) a nazývat někoho hlupačkou kvůli takové blbosti dělá hlupačku z tebe :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.