Avatar uživatele
Miroslavst

Dokáže rozproudit krev v žilách?

Loka, loka, loka
http://www.you­tube.com/watch?v=VVuq1Jt­GVUE

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dannero před 4918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Miroslavste,baví Vás to ještě získávat body tím,že vkládáte odkazy na „youtube“,připadá mi to jako kdyby ste z většiny z nás dělal hlupáky,kteří si nedovedou na netu vůbec nic najít.Většinu rádoby Vašich kvalitních otázek přehlížím,protože mne nemůžete ničím překvapit,ale dnes jsem nějak přecitlivělý a tak jsem si řekl,že už Vám to musím napsat,za toto bych body ani nechtěl,pevně doufám,že Vám už brzo utnou típec,hezký a dlouhý večer.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tak takové kočky u mužů rozproudí nejen krev v žilách:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dannero

tak to je kultovní videjko od Shakiry.. 🙂 Povedený remix,lepší než originál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Dobrý den pane Rynku (Miloslave),
položil jsem otázku a ta otázka zní zda dokáže rozproudit krev v žilách. Nic víc nic míň. Samozřejmě, že musím dát odkaz na yt, jelikož bez odkazu by nikdo nevěděl o co přesně jde.
Pokud se vám moje otázky nebo odpovědi nelíbí, tak si jich nevšímejte, tak jak to dělám já u některých uživatelů.
Jelikož se mi písnička zalíbila, zeptal jsem se na to na odpovědích a o tom snad odpovědi jsou.
A opět vaše body. Kašlu vám na vaše body a od vás je nechci, klidně si s nimi vytapetujte.
Já na odpovědi chodím proto, že mě to tady baví a ne abych někoho provokoval jak vy si myslíte.
Prostě a jednoduše zapomeňte, že existuji a nevšímejte si mě.
Tento dopis zároveď dávám do diskuze.
S pozdravem
Miroslavst

před 4918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek