Miroslavst

Dokáže rozproudit krev v žilách?

Loka, loka, loka
http://www.you­tube.com/watch?v=VVuq1Jt­GVUE

Nejlepší odpověď
rynek878

Miroslavste,baví Vás to ještě získávat body tím,že vkládáte odkazy na „youtube“,připadá mi to jako kdyby ste z většiny z nás dělal hlupáky,kteří si nedovedou na netu vůbec nic najít.Většinu rádoby Vašich kvalitních otázek přehlížím,protože mne nemůžete ničím překvapit,ale dnes jsem nějak přecitlivělý a tak jsem si řekl,že už Vám to musím napsat,za toto bych body ani nechtěl,pevně doufám,že Vám už brzo utnou típec,hezký a dlouhý večer.

Další odpovědi
anonym

tak takové kočky u mužů rozproudí nejen krev v žilách:D

dannero

tak to je kultovní videjko od Shakiry.. 🙂 Povedený remix,lepší než originál.

Miroslavst

Dobrý den pane Rynku (Miloslave),
položil jsem otázku a ta otázka zní zda dokáže rozproudit krev v žilách. Nic víc nic míň. Samozřejmě, že musím dát odkaz na yt, jelikož bez odkazu by nikdo nevěděl o co přesně jde.
Pokud se vám moje otázky nebo odpovědi nelíbí, tak si jich nevšímejte, tak jak to dělám já u některých uživatelů.
Jelikož se mi písnička zalíbila, zeptal jsem se na to na odpovědích a o tom snad odpovědi jsou.
A opět vaše body. Kašlu vám na vaše body a od vás je nechci, klidně si s nimi vytapetujte.
Já na odpovědi chodím proto, že mě to tady baví a ne abych někoho provokoval jak vy si myslíte.
Prostě a jednoduše zapomeňte, že existuji a nevšímejte si mě.
Tento dopis zároveď dávám do diskuze.
S pozdravem
Miroslavst