zjentek

Dokázal bych si pustit projev Fialy, aniž by se mi udělalo nevolno?

Docela by mě to zajímalo, ovšem velmi nerad riskuji. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Určitě, všichni ti věříme! Na ZJENTKA je i fialový hnus krátký. Když tak si vzpomeň na „dobrůtky“, které jsme lemtali jako chudí (a věčně žízniví) vojáci. Malagelo, Šumavské bylinné, ti opravdu silní to proložili i nějakou tou Alpou Francovkou…

To už bys musel mít na kahánku, aby tě projev nějakého zparchanělého slizouna tak moc rozhodil! 😉 😁 😁

Další odpovědi
marci1

Ne. Údajně s pomocí marketingových frází vysvětloval, jak dobře vše ustáli a jaké světlé zítřky nás s nimi čekají.
😄

elkon

Proč se na takovou hovadinu vůbec ptáš? Buď tě to zajímá, tak koukej, v opačném případě ne. Nikoho k tomu nepotřebuješ.

plebs

Aliendrone nehanět, perfektní oděv vynikající čeština i projev / kam se hrabe Andrej /, kvalitní poradci doporučeno nakupovat v Polsku i u dalších sousedů, pro starce a stařeny objíždět supermarkety a hledat správné slevy, pro chtivé léků obvolat okolo 100 lékáren a lék se sežene.
A hlavní slib nezatěžovat další generace a nenechají nikoho padnout.

zjentek

Elkon, spíše jsem očekával že proslov někdo už viděl/poslouchal a býval by byl ochotný sem napsat, mně, coby citlivému a vnímavému, upřímně fakta. Například „tak zrovna ty se o to vůbec nepokoušej, nedáš to“, anebo „ale jo, nebyl to lživý extrém, to dáš“. Chápeš? A jak jako, nikoho nepotřebuješ… Co je to za sračky, zase?

Drap

Klidně si pusť, žádné drama vše jsme ustáli, a díky prozíravé vládě a vedení i přežili. K tomu ještě plníme volební program. Máme žít v naději že bude ještě lépe a to je v podstatě všechno.

da ny

Také jsem ho neslyšela.
Klidně oželím 😉
Na chvátání, slibotechnu a lži, nemám náladu. Co jiného v proslovu asi bylo?
Možná ještě nějaké vysvětlení, co, a proč musíme ještě, při utahování
uzdy u úst vydržet ;/
Od počátku, jak ho slyším, ježí se mi chlupy a naskáče husí kůže. a to jsem tehdy, ani netušila, co se z něj vyklube …

zjentek

Da ny, tak to mě mrzí. No co už… Pro mě byl ovšem „vyklubaný“ hned poté, kdy se objevil ve veřejném prostoru, v politice. Stačil mi jediný pohled/poslech skrze média /mainstream a později už nepřekvapil. Ničím. Naopak, coby premiér se vyklubal pouze v tom smyslu, že bez ostychu či uzardění potvrdil vše, o čem dříve lhal, coby bohapustou lež. ):

Na zbabělé lidi jako je Fiala platí jen fyzické tresty. Protože je nikdy nezažili (proto také ten člověk čmárá „láskyplné“ vzkazy po vraždící technice). Nic jiného na takové neplatí. Rozhodně by tedy neměli cokoli řídit či ovládat, neboť kvůli zkresleným dětstvím zle nabytému osobnímu dojmu, že se jim fyzicky nemůže stát nic bolestivého, mohou ze životů nevinných lidí nadělat nadělat doslova tragédie. A nelze před ním nikoho ochránit, neboť máme zákony. Tak je to, na jediném svobodném světě společně se svobodnými křiváky bez charakteru. Proslov si nepustím. Děkuju.