zjentek

Dokázal by i nemajetný chlap po šedesátce „zbalit“ mladší ženu?

Jak reálné to vnímáte?

Drape mohl bys mně vysvětlit, co tě vede k takovýmu odhadu?

Nejlepší odpověď
Drap

Velmi reálně Cca 80 %

Další odpovědi
marci1

Proč ne? Stačí mít charisma. 😄

plebs

Ukecat a chválit pokud je mladá krásná pohledná v plné výbavě botox, rty, kroužek v nose, obočí jak Brežněv, silikony mluva jak dáma v politice od 30 výše kdy ujíždí vlak i to se povede.

elkon

Úplně normálně, peníze nejsou všechno. Ptáš se jako „mladej študent“, který neví nic o životě.

paul1

Pokud vypadá podobně jako Schwarzenegger, tak myslím, že u některých by i pochodil.

cappuccino

Proc ne? Laska kvete v kazdem veku!
Ale ucitelka cestiny to jiste nebude:) Ta by si te vzala do parady!
Hodne stesti!!

Zanyn

Inu jako vždy a všude a ve všem. Jak kterej…

zjentek

Drape píši NEMATEJNÝ.

MŮŽEŠ VYSVĚTLIT, JAKÉ POHNUTKY/SKUTEČ­NOSTI TĚ VEDOU K ODHADU (caps, sorry).