Dá se zvládnout časté dojíždění z Prahy do Plzně na VŠ?

Rád bych se zeptal zda se dá zvládnout časté dojíždění z Prahy do Plzně na VŠ. Jak dlouho bude trvat cesta? Chtěl bych jezdit autobusem, jelikož cesta tam stojí 80 Kč a autem by ta cesta vyšla podstatně dráž. Na Zličín odkud jede autobus to mám tak půl hodiny, ale pak dále nevím jak dlouho ta cesta trvá. A ještě bych se chtěl zeptat kolikrát týdně musím chodit na VŠ, když bych měl prezenční studium - denní studium. Něco jsem také zaslechl, že se dá rozvrh sestavit podle potřeby, ale nějak se v tom moc nevyznám ani nevím kolik je tam hodin za týden.....
Zde je odkaz na univerzitu: http://fek.zcu.cz/… chci dát přihlášku do druhého kola na obor: Systémy projektového řízení

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No nevím, studium VŠ předpokládá jistou míru samostatnosti...
;-)))
www.idos.cz - http://jizdnirady.idnes.cz/… , cesta Praha <--> Plzeň trvá hodinu...
Rozvrh, jak píšeš, sestává z přednášek a cvičení (první bývá nepovinné, leč vhodné, druhé povinné) - co a jak vyžaduje ti sdělí pedagog vždycky na začátku semestru.

Doplňuji:
Jen dodám, že málokterý vysokoškolák studoval ve městě, v němž bydlel a i hodinové dojíždění by mnozí pokládali za velmi pohodlné - je to běžné...
A - jen na okraj - mnozí pražáci dojíždí do práce třeba i přes hodinu denně tam a tutéž dobu zpět.
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

je to přibližne 100 km a to je celkem dost, jezdil jsem denně na vejšku vlakem 40 km + místní doprava a bylo to náročný v prvních ročnících když cvika končila v 16 nebo 18.30h, ale tenkrát bylo jízdné pro študáky levné, spíš uvažuj o nějakém podnájmu v tý Praze ušetříš mnoho času

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.