pn65

Dojde mi oznámení o exekuci, nebo se provede exekuce rovnou?

Odpovědi
Mapel

Je to stejné jako s rozsudkem u soudu. Příjde rozhodnutí o exekuci, kde je možné podat odvolání. Pak exekuce nabyde právní moci a pak je možné exekučně zabavit majetek. Ale už v době rozhodnutí o exekuci exekutor odstavuje majetek – nesmí se s ním nakládat a banka např. nepustí peníze. Nejdou však zatím na účet exekutora.

ptáč

Co raději začít splácet malými penězi jako projev snahy? Bylo by to moc, 200 korun měsíčně? Já byl v druhotné insolvenci a mám za cíl splatit zdravsoc. Ještě pár měsíců a mám zaplaceno. Ale jinak, dá se umřít bez pomoci státu, kdo má tu možnost neplatit, ať neplatí, nevidím k tomu důvod. Hlavní je přiznat příjem a zaplatit daň. Vše ostatní rozeberou politici a důchod nebude. Zajímavé je, že ‚české‘ banky nabízejí úvěry a chytré karty těm, co žijí z ruky do huby. Tyto bych v případě nějakého vymáhání poslal do viz komentář.

štamgast

Přijde oznámení.

ptáč

prdele.