Hakunamatata

Dojde 10 kapek alkoholu do žaludku nebo se „vsákne“ ještě předtím?

Jde mi o to, zda můžu při půstu užívat 10 kapek tinktury. Nebo zda tahle trocha uvede žaludek v činnost.

Odpovědi
badisko

muzes alkohol se nejvice vstrebava usty …btw ..10 kapek to je nic ..:D

mosoj

Záleží jaký pedant jste. I těch několik kapek má kalorickou hodnotu.
Mně se teda ústy nic nevstřebává od toho mám střeva.

Reezo

záleží o jaký alkohol se bude jednat. v praxi platí, že jeden panák se vztřebává hodinu + – záleží na druhu alkoholu. Čím víc alkoholu, tím déle bude v krvi