arygnoc

Dôchodcovia – ako sa vám páčil prvý deň v dôchodku?

úžasné.

ráno so neotváral pracovné mejly.
ku kafíčku (spravil som si dvojitú dávku espresa) som si výnimočne zapálil drahú cigaru.
a začínam baliť na sicíliu (ryby, ryby, ryby!!!).

jupí!

😉

*** *** ***

teda, -iv-, čo si o mne myslíte?

dcéra ma pred pár rokmi vzala na more na ryby na prut, od tej doby som do toho blázon, chodím tak 2–3× do roka práve na sicíliu loviť (jeseň, jar).

papanie je dôsledok/následok lovu – a to je zážitok, 2–3 dni na mori a potom spinkanie pod širákom na pláži, s pečenými rybami a sicílskym vínom …

takže – napred lov, potom papanie.

😉

@briketka:
neverte každej vete, čo je na odpovediach … ;-D, veď -iv- iba zabudla dať úvodzovky.

😉

*** *** ***

@blbečku (setapouch):

čo to zasa trepeš od témy?
zasa si mlsal čokoládu?

*** *** ***

a diskusia je samozrejme otvorená.

😉

Nejlepší odpověď
briketka10

Já Ti přeji krásnou dovolenou
měj se nádherně a Petrův zdar 😁

Taky si jdu uvařit kávičku a zapálit :)

V důchodu sice jsem, ale na první den
si nepamatuji ? byla jsem zmatená, že
mi dali tenkrát plnej teď mám částečnej
víme 😁

Další odpovědi
led

…najhoršie je zistenie, že odrazu nemám na nič čas.
Pokiaľ bol človek zamestnaný, delil svoj čas na prácu a súkromie,
…ale teraz odrazu, zisťujem, že v kuchyni čosi chýba,objavujem krásu zmeny prostredia a hurá do prerábky domova…

lexx

co blbneš ? jdeme druhý den do školy

setapouch

Zase jako virus do dalšího hostitele?

Kdybys radeji dolozil libovolnou z tvych lzi, jak jsem te opakovane zadal. Ale to ty ne, ty umis jen lhat, barone Prasile. Hybaj na socialku pro podporu, prase.

briketka10

Pumík

nikdo není zvědavý na ty Tvé urážky vůči
mé osobě !! po sté Ti opakuji, že nejsem
žádný mrzák, ale nemocná a za to snad
nikdo nemůže !!

arygnoc

@blbeček:

na sociálku?
aby ma, neozbrojeného, zastrelil či dopichal nejaký pošuk úradník?
ani nápad, ja som si na dôchodok zarobil – prácou, nie plkaním na úrade.

😉

anonym

já blbka:dříve ještě před Havlem byla práce morální poviností daná zákonem, tak to se to střádali "bodíky"na zasloužený starobní důchod, ale dnes?Až přijde na řadu naše generace bude apokalipsa podle sv.Jana…(možná se lecos změní osud je nevyspitatelný, tak si užívejte dokuď můžete).

arygnoc

@Pumík:

žiadny id, čid, zaslúžený odpočinok po práci.

😉

setapouch

Co ty, lháři a zloději, už jsi doložil jediné své tvrzení? Nebo zase lžeš? Dostal jsi deset šancí dokázat, že nejsi lhář, ani jednou jsi tak neudělal. Hlavně že po mně doložení chceš – a vždy jsi ho dostal.

anonym

Však jo boží náměstku říká vám někdo něco?

briketka10

jen jíst ahá a já „hloupá“ si myslela, že arygnoc
je vášnivý rybář no tak není zase jsem se spletla :(

anonym

Hra na piraně a kapříky ze společenského nadhledu?Ovšem…

anonym

"Hloupá"proč?Sta­robní důchod a ne mrzácký…

briketka10

A mám po náladě 😁

anonym

Kvůli sobě?nééé…

gagaga

ary , Vy jste to vzal ale hopem, to duchodcovstvi :p
uvidime, jak Vam to dlouho vydrzi :)

hezkou dovolenou , a Briketce musime jen upresnit, ze rybky budete jen jist, ne chytat :)

  • iv-

arygnoc

teda, -iv-, čo si o mne myslíte?

dcéra ma pred pár rokmi vzala na more na ryby na prut, od tej doby som do toho blázon, chodím tak 2–3× do roka práve na sicíliu loviť (jeseň, jar).

papanie je dôsledok/následok lovu – a to je zážitok, 2–3 dni na mori a potom spinkanie pod širákom na pláži, s pečenými rybami a sicílskym vínom …

takže – napred lov, potom papanie.

😉

@briketka:
neverte každej vete, čo je na odpovediach … ;-D, veď -iv- iba zabudla dať úvodzovky.

😉

*** *** ***

@blbečku (setapouch):

čo to zasa trepeš od témy?
zasa si mlsal čokoládu?

gagaga

:)

gagaga

:)

setapouch

Doloz jedine z tvych tvrzeni, kde jsem te zadal o dukazy, tak, jako jsem dokladal ja, kdyz jsi to chtel ty. Prase jedno nechutne.

arygnoc

kde si ma žiadal o dôkazy?
čo som ja pred súdom?
zastrelíš ma?
zapichneš?

nestačí, že ma oblažuješ svojou stupídnou existenciou? (ale aspoň je sranda, veď ta za to asi ani nemôžeš, však?)

😉