ryba306

Nedostala jsem do schránky volební lístky, můžou být volby neplatné?

Dobrý večer,nedostala jsem do schránky volební lístky,můžou být volby neplatné? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, to rozhodně nemůžou 😁

Další odpovědi
marci1

Pokud jsi nedostala volební lístky do schránky, mohla jsi jít volit bez nich, jen s OP. Ve volební místnosti by Ti dali náhradní volební lístky. Teď je už bohužel po volbách. ☹
Doplňuji:
Důvod pro neplatnost voleb by musel být jiného charakteru, závažný.

mosoj

Lístky měl každý dostat nejpozději do 6. 10. 2014, aby měl také možnost seznámit se s kandidáty !!
Na zrušení voleb to ale nebude. Nicméně zkuste to.

ivzez

Ano, volby mohou být i neplatné.
(Ne)platnost však nesovisí s tím,
jestli jste obdržela volební lístky
do schránky.

PetrXY

?????