kate4

Poradíte dobrého psychologa, který působí v Praze a má smlouvu s VZP?

Můžete mi někdo doporučit nějakého dobrého psychologa (psycholožku) v Praze, který má smlouvu s VZP? Nemůžu žádného najít, vše je placené a to si bohužel nemůžu dovolit. Už opravdu nevím, kde hledat. Budu ráda každému doporučení.

Odpovědi
gecco

Nejlíp, když si zajdeš za svým praktickým lékařem (obvoďákem), který ti jednak konkrétního psychologa doporučí a také ti pro něj dá doporučení…
😉