AngelMoon

Jak se dá spřátelit na ulici?

Dobrý den, už dlouhou dobu přemýšlím jak se dá spřátelit na ulici?

Nejlepší odpověď
Banán88

jde.. zalezi na veku a pak je mnoho variant

Další odpovědi
marci1

Ptát se kolik je hodin, nebo neznáme se odněkud, je dosti „otřepané“. Třeba : „Promiňte, nevíte kde se tu nachází módní agentura XY ( už mi volali 2× ) ?“ No jo, my holky to máme v tom seznamování těžší, i když co, není řečeno, že nás musí sbalit jen kluci ! Fantazii se meze nekladou ! 🙂

ivzez

Na ulici se spřátelit nedá.
Můžete někoho potkat, oslovit, seznámit
se s někým, ale k přátelství je potřeba víc.

anonym

No těžko, jedině, kdybyste se s někým omylem srazila, a shodila mu něco, tak mu to můžete posbírat a třeba se zkamarádit, ale to jen jedině, kdyby ten člověk byl milej, kdyby ne, tak vás ještě seřve že nedáváte pozor na cestu :D
(ale to je jen moje naivita z filmů..... asi by to nevyšlo ve skutečném životě, že byste se s někým srazila a spřátelila)