hruby

Dobry den rad bych se optal ze k neustalehu zdrazovani kdy se bude take upravovat zivotni minimum (smerem nahoru ze)

chysta se uprava od toho se pro mnohe lidi odviji prispevky co osvobozeni od poplatku ta rozhlas a televizi dik honzik

Nejlepší odpověď
anonym

To nevim , ale cetla jsem v tisku , ze od roku 2006 .. kdyz se vsechno spocita … je vse zdrazeno o 20 %. A to jsem se sama az lekla , ze az o tolik. ☹ -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Tato vláda dokáže jen ubírat,Komunizmus tady nikdy nebyl,jen socialismus, tak na okraj.

Drap

Zatím jsem nepostřehl, že by se něco takového připravovalo. A pokud bude tato vláda, tak ani nepředpokládám že k tomu dojde.

Ing.internet

Nebude… Musíš se starat sám o sebe…Komunismus už není!