hacker585

Dobrý den potřebuji najít zahradní trávníkovou obrubu

Hledal jsem ji na heureka.cz a ono nic potřebuji ji širokou 40 cm a všude mají pouze 20 cm pokud někdo z vás bude tak hodný a dá mě sem odkaz kde bych koupil 40 cm širokou zahradní obrubu budu mu vděčný :)

http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=obruba+trav­niku&m=f&min=&­max=&o=3&f=7

Odpovědi
honza19hk

našel jsem maximálně 30cm. 40 se běžně nedělá, ale napadalo mě že můžeš použít betonové dlaždice 50×50cm. je to sice o 10 víc ale hlubší to snad nevadí.Popř ji o těch 10 cm flexou zkrátíš.