Vašek123

Je lepší nainstalovat na pc 32×64 bit os win7?

Dobrý den, nainstalovat na pc 32×64 bit os win7? procesor intel Pentium 4 3.00GHz socket 775

Odpovědi
setapouch

Kolik máš paměti? Máš aplikace, které x64 využijí? Máš důležité zařízení, které podporuje jen x86?

anonym

Instalovat 64 bitovou verzi Win má smysl pouze tehdy, když – máš více, než 4 BG RAM (a pracuješ s velkými soubory – grafika, video… – tedy s programy, které jsou pro x64 optimalizované).
Jinak to postrádá smysl.

Awe

64bit si dej pouze pokud máš 4gb ram a více

mosoj

To nejdůležitější 32 bit OS neumí !!! pracovat více jak ze 4 MB RAM paměti.
Ve skutečnosti je to něco kolem 3 MB.
Takže potřebuješ-li více RAM paměti je 64 bit OS nutností.

ondra148

na 32bit potřebuješ splňovat tyto požadavky: procesor Pentium s 1.00GHz
a 1.00 GB paměti ram. U 64bit. potřebuješ splňovat tyto požadavky: procesor Pentium 2.00GHz a 2.00GB paměti ram. Dyžtak eště musíš splňovat 20GB u obou.