iceT

Dobrý den,na co všechno se testuje krev při odběru na vstupní prohlídce?

Matně si vzpomínám,že byl označen cholesterol,ale dál už nevím.Děkuji.
Doplňuji:
Jedná se změnu lékaře,vyžádali si krev a moč,a měli poslat výsledky v případě nějakého nálezu.Nyní partnerovi přišla sms,že se má objednat na konzultaci,naštěstí je na zítra objednaný,jinak bych s ním doma asi nevydržela,on je takový bojínek.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych to viděl tak, že lékař ke kterému přestupuje chce znát jeho aktuální zdravotní stav. Prostě chce ho vidět, vyšetřit, aby věděl co mu je a není.
Dobře, že jsou lékaři i tací. Většina však vezme jen kartu a až pacient příjde tak příjde. víc ho nezajímá. Jen počet pacientů x kapitační platba od pojišťovny.

Další odpovědi
hanulka11

Tak mě na vstupní prohlídce vůbec krev nebrali.
Doplňuji:
u nás to lékaři nijak neřešili, přešla jsem k jinému a nic se nekonalo, jen si poslali papíry.
Držím palce ať to dneska přežijete a vše dobře dopadne

slevin

bere se tam jeste cukr,tuk,choles­terol a jaterni testy.takze pokud pritel chlasta,tak je bude mit zvysene.ale jinak se nemusi niceho obavat.

stana73

Moje doktorka je dělá pravidelně po 2 letech.Moč je na obsah krve a cukru,krev na cukry,tuky,cho­lesterol,játra,led­viny,krvinky,poz­ná se zánět v těle,infekce.