Mercedes

Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit jak sepsat žádost na finanční úřad o splátkový kalendář? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

No , jen doufam , Mercedes , ze nemate Mercedes. 🙂 Napiste : Z jakeho duvodu zadate o splatkovy kalendar ( proc nemuzete castku zaplatit celou ) . Jake splatky by jste si predstavovala – samozrejm ne po 50 kc. Zalezi na vysi pravdepodobne do dovypocitane dane. Napiste vase prijmy , vasi rodinnou situaci …pak pocitejte , ze po splaceni vam prijde vypocitane jeste penale , ktere bude zhruba tak vysoke , jako nyni co musite zaplatit. Casto byva i vyssi. Tak jsem vas asi moc nepotesila. -iv-