yeerum

Dobrý den,máte někdo zkušenost s paranormálnímy jevy ? duchové,atd… Pravda nebo fikce? děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

Před 310 dny jste se ptal na totéž (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ghost-existuji-fikce-nebo-pravda?podobna=1). Ani dnes, o 310 dní později, nepokročila věda natolik, aby dala na tuto otázku stoprocentní odpověď. Nicméně nesčetné zkušenosti lidí s těmito jevy hovoří ve prospěch toho, že něco pravdy na dohadech o jejich existenci zcela jistě bude. Alespoň v platonovském chápání ducha/duše jako „síly oživující tělo“.