geralt

Jaká jsou vhodná kola a značka pneumatik na Škodu Fabia Combi aby lépe seděla v zatáčkách?

dobrý den mam škoda fabia combi I jaká jsou vhodná kola aby to lépe sedělo v zatáčkách a jakkou značku pneu. děkuji

Nejlepší odpověď
redy

Nechápavé:
Fakt si tak nechápavej že nerozumíš otázce?
Rádoby chytrák a neumí číst:(

geralt, mrkni do TP stejně nemůžeš mít jiný než sou v TP .-)

Další odpovědi
zzzzz

Musíš si vybrat z těch, co máš uvedené ve velkém TP.

Na Fabku se dávají většinou 14, hlavně zimáky nedávej větší, jinak nenasadíš řetězy.

Značku vol podle financí, je jasné že mišelinky jsou super, ale podstatně dražší než třeba Kleber nebo Barum. U značky pneu doporučuji načíst si na Heuréce recenze, nekupuj značky co nezná.

Fabia je lehká, tak moc nesedí, nalož kufr do plna:-DDD

koník.

Fabia není závodní auto a v zatáčkách nebude sedět nikdy. Raději jezdi pomaleji.

mosoj

Dodržuj předpisy a nemusíš nic řešit. Stejně nic nevyřešíš.

Nechápavé

Nauč se psát…To si mám překládat z debilštiny do češtiny ? :D