smoulinkaq

Dobrý den kdýž sem poslalá mobil do opravný samsung a dnes mi voláli že mi ho neopravi

prý se tam dostala kyselina dýt sem ho měla doma a davála sem na něho pozor tak jak se tam mohla dostat kyselina za odpověd děkuji a nezlobte se na mě

Nejlepší odpověď
Drap

Sdělili ti, že nepůjde opravit. Jinak nevím, co chceš vědět.

Další odpovědi
jáára

Pot je také kyselina

BANAN93

jestli je ještě v záruce tak ať vám dají nový, když ho nechtějí opravit … když se závada stala sama ..... jinak nemá cenu mobil opravovat

Bedy

No pozor třeba i takový pot je svým způsobem kyselina. Pokud Vám to neopraví, tak je to buď neopravitelné (95% případů) nebo radši do toho sahat nechtějí. V tom případě zkuste jiný servis.

Bohužel Samsung není Nokia – Nokii de facto jde opravit vždycky. Ťamťunga ne.