Dobrý den,jaké mám šance u soudu když mám jako doklad o zaplacení jen kopie příjmových dokladů bez razítka?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Upřimně bohužel špatné. Ještě by to chtělo nějaké nezaujaté svědky, že jste skutečně platil, ale ti asi bohužel taky nejsou.

Další odpovědi
greycell

Neviděl bych to tak černě. Pokud jde o kopie z propisovacího bloku, jsou kvalitní, čitelné, obsahují určující údaje a je na nich vlastnoruční pravý podpis příjemce, tak chybějící razítko je podružná věc.