Dobrý den já se chtěl zeptat který editor obrázků,ale aby byl zdarma,umí zaostřit fotky ktéré byli po úpravě rozostřeny

Dobrý den já se chtěl zeptat který editor obrázků,ale aby byl zdarma,umí zaostřit fotky ktéré byli po úpravě rozostřeny jako třeba v televizních novinách.Totiž někde na Odpovědi.cz někdo radil že to umí většina editorů i free ale moje předchozí otázka se zřejmě objevila někde jinde tak abych tu nebyl za noumu.Dík.

Odpovědi:

Zlatý

zaostirť ich poriadne nezaostrí žiaden bežný editor obrázkov - data sú nenávratne v pixelovom nebi.

najlepšie je začať prácu znova s originálnymi obrázkami.
dúfam, že ich máte zálohované (čo je bežný postup pred úpravou).

Když pokračuješ k dané otázce, tak tu nechatuj a nepiš odpovědi jako další samostatný dotaz..
Odpověď jsem Ti přesunula do diskuze. Tam můžete pokračovat, pokud nebude tvůj dotaz zcela zodpovězen.

Diskuze k otázce

anonym

Tohle patří sem :

Ty

Ano já si fotky hned zálohuji.
Ano já si fotky hned zálohuji ale chtěl sem zjistit zda jdou fotky které byli k vůli identifikaci rozmazány.Proč? Někomu se někde líbím ale můžu je vidět pouze za poplatek tak to mě naštvalo.Díky,

Odpovědět
Zajímavá: Označit otázku jako zajímavou 0NásledovatNahlásitPřed 2 min
Diskuze: žádný příspěvek
Sdílet:
Poslat e-mailem

Zlatý

arygnoc

to nie je fotografiou, ale politikou správcu toho ktorého webu (zoznamka?). samozrejme, že má i ostrú fotografiu, ktorú záujemcovi za poplatok ukáže.

no. ľudia sa živia všelijako.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.