Dobry den, dneska sem boural, 1,89 promile, nikdo nezraněn, jen jedna osoba 2 dny v nemocnici bude, co mi hrozí? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vedle zákazu řízení (což je prkotina) a nezbytných finančních postihů (což už může být problém) budete s největší pravděpodobností obviněn z trestného činu § 274 Ohrožení pod vlivem návykové látky... a to už bude malér !

Protože jste však boural a navíc i zapříčinil zranění třetí osoby, tak se bude s největší pravděpodobností jednat o obvinění dle odstavce 2, který zní:

"Odnětím svobody na 6-36 měsíců(...)bude pachatel potrestán, způsobí-li(...)havárii, nebo(...)jinému ublížení na zdraví(...)"

Nevím jaké polehčující okolnosti by musel soud vzít v potaz, abyste z této šlamastiky vybruslil jen s podmínkou.

Kázat tady nebudu..., myslím, že teď už víte svoje !

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych ti sebrala řidičák na 5 let a dala čip pro kontrolu.

Pokročilý

proto ja za volantem nepiju alkohol-pri narazu by se mi rozlil..

Bronzový

Potřeboval bys pěkně přes držku, Abys příště nechlastal. Co si z toho ta zraněná osoba vezme. Heee??? Nemám slov..

Pokročilý

Přijdete o řidičák a další záleží na tom, jak bude té nezraněné osobě, která ač nezraněná je na 2 dny v nemocnici.

Zlatý

Co ti hrozí? Kocovina z chlastu,pěkná pokuta,řidičák do čistírny,ztráta bodu a nedej bože,kdyby ta osoba měla něco vážnějšího,tak zacáluješ odškodné a nemocnice může po tobě vymáhat peníze za hospitalizaci a následné léčení.

Pokročilý

tobě bych řidičák už nikdy nevrátila a trest?nadosmrti vždy a všude pěšky,a 50ran na holou a pořádnou rákoskou

Stříbrný

kecá,.
"jen jedna osoba 2 dny v nemocnici bude" jak to ví?
kecá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.