samanta

Dobrý den dcera má 3.5 roku,mohu ji dát v měsíci do školky, aniš bych s tratila mateřskou ?

mateřská mi končí tohoto roku v prosinci,tak ji chci dát zatím na zkoušku .Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

U nás to je možné po domluvě s ředitelkou.Ne­dávají děti na celý den a každý den,postupně si zvykají všichni.Dítka,ro­diče i učitelky.Jsme menší město,v těch větších je to asi těžší,protože nemají místa ani pro maminky zaměstnané.

Další odpovědi
Deli

Můžete ji tam dát 5× v měsíci – někde jen na dopoledne, někde na celý den.
O mateřskou přijdete, když ji tam dáte na víc než 5 dnů.