Inge Vlčková

Co znamená, když mám u vulvy na pravé straně bolavý pupínek či vřed?

Dobrý den, mám u vulvy (na pravé straně) bolavý pupinek/vřed, včera jsem měla hemeroidy, za odpověď děkuji

Nejlepší odpověď
Africanus

Nebylo by lepší to probrat s pipinologem?

Tvl tady je to jak v psychiatricko-gynekologické poradně.

Další odpovědi
Disraeli

Epesní aidsoidní kapavka. HIV-Aladeen. ;) Od Isaaca Asimova, přes Freddieho Mercuryho až k tobě.

Tonda Káňa

Proč je tu poslední dobou tolik dotazů na pinďoury a pipiny?? 🤔🤔

Kazatel

Jestli jsi včera měla hemeroidy a dnes už je nemáš, nech se doporučit praktikem i k vyšetření na psychiatrii, možná je problém právě v hlavě.

Kazatel

dany > normální provokatér

da ny

Zaráží mne, že se ptáte zde.
Zda to má být forma vtipu.
Většina kidí se dnes pídí na internetu, po informacích. Nečeká, až jim je někdo naservíruje 😉
„Příznaky: Především akutní bolestivé vředy v oblasti vulvy, bolest v oblasti genitálií, obvykle také horečka a zvětšení tříselných lymfatických uzlin. Léčba: Klid na lůžku, antibiotika a protizánětlivé léky, případně sedací koupele a masti proti bolesti ke zmírnění potíží.“
https://www.nzip­.cz/clanek/624-zmeny-vulvy-caste-formy

Může to být ucpaný por , poševní bradavice, odřenina a cokoliv jiného.
Odpověď Vám dá gynekolog.
Je mnoho mastí, které mohou pomoci.