Avatar uživatele
Simca45677

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat co dělat když se zasedne spojka a řadička

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jsem řidickou jen chvilku ale stalo se mi už podruhé u auta že mi spadl spojkový pedál a zasekla se řadicí páka a nic s tím nešlo dělat nevíte někdo co by to mohli prosím být dekuju

Zajímavá 0 před 190 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den, podle popisu se zdá, že může jít o problém s hydraulickým systémem spojky. Když selže tento systém, může způsobit pád spojkového pedálu a zaseknutí řadicí páky. Hydraulický systém spojky tvoří hlavní a vedlejší spojkový válec. Pokud je nějaký problém s těsněním v těchto cylindrech nebo s hydraulickou kapalinou, může dojít k výše popsaným symptómům.

Další možností je mechanická závada. Mohlo dojít k poškození spojkového lanka nebo spojkového ložiska.

Je důležité, abyste co nejdříve navštívila servis, kde mohou odborníci provést diagnostiku a opravu. Toto není problém, který byste měla ignorovat, protože by to mohlo vést k dalším, potenciálně vážným problémům s vozem. Bezpečnost by měla být vždy prioritou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Na spojce bývá několik možností, co může být špatně. V každém případě je to na urychlenou návštěvu servisu. Hrozí že se poškodí další věci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek