Inge Vlčková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat…

, když jsem si dneska ucesala vlasy tak jsem vyčesala vlas který měl sedy/bílý korinek a je mi 15 (tenhle rok 16) a jestli je to ze stresu?? U dalších jsem to neviděla a vyfotit jsem to nestihla protože mi spadnul z ruky.. děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
orwell

Ze stresu, to bych neřekl. Spíš dědičnost. Mně přišly první šediny už v 18. Tedy nedá se říct přímo šediny, ale těch šedivých vlasů bylo podstatně víc než jeden. Ale u mužů je to jiné. Říká se: „Nahoře stříbro, dole ocel.“ Horší je pak ta závěrečná fáze, dole stříbro, nahoře osel.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Asi ano, uklidni se a nemysli na své trápení. Ve svém věku se nemáš čím trápit, nemusíš platit alimenty, řešit exekuce, nemáš dluhy. To sou skutečné problémy…

Drap

občas se to může stát. Jeden vlas nemá na nic vliv.

Filip84

No, když to budeš řešit, budeš se v tom hnípat, tak jich budeš mít Sicher víc.

Je to úplně normální, čas od času zešediví nějaký ten vlas každému, akorát v té záplavě si toho většina lidí nevšimne. A ani to neřeší. 🙄

Buď vklidu: i s šedivým vlasem budeš frajerka! 😎

Inge Vlčková

Já vím, me by to bylo stejně nějak jedno :D