Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat pokaždý co mám sex s dívkou tak se strašně rychle udělám i s kondomem ,poradte co stim?

Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat pokaždý co mám sex s dívkou tak se strašně rychle udělám ,úbec nevím čím to je a to i když mám kondom myslel jsem že to sním bude na dýl ale parkrát jí ho tam strčím a hnedka se udělám nevím co stím a už mě to docela trápí :( ,a když sní mám sex bez kondomu je to to samy ....co stim dělat ? :( odepiště mi na e-mail pechyy25@gmail.com ,děkuji moc ,prosím odepiště mi čekám na to už dlouho na odepsaní a furt nic moc prosím !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přesně tak,souhlasím s Martinou S.Také jsem tím trpěl,ale prostě chce to tak hodinu před stykem "odstříknout" ručně.A hlavně se dojít i vyčůrat,aby se odplavilo zbylé semínko!!!

Další odpovědi:

jasně onanovat a taky dělat na záchodě cvičení, kdy těsně před vyvrcholením budeš dělat vše pro to, aby jsi to oddálit, to znamená vzrušit se skoro na max. ale oddalovat výstřik...a cvičit to denně a nebo potom nejlepší je najít si stálou partnerku a praxe...po pár dnech budeš bez problému, věř mi, taky jsme to řešili a pomohla kombinace obého, dnes bez problému :), jo a když už nic nepomůže tak si když to na tebe bude přicházet nachvilku představ něco...co tě trochu ochladí...škaredou babu...nebo něco takového...

Bronzový

To se časem spraví.. a o kondom v této situaci nejde

Bronzový

Já bych ve vašem případě zkusila více onanovat aby jste nebyl před sexem takový nadržený.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.