Dobrý den chtěl bych se zeptat..co mi hrozí kdyz mam velké dluhy u jedné společnosti? A nemohu si dovolit je splácet.

Dobrý den chtěl bych se zeptat..co mi hrozí kdyz mam velké dluhy u jedné společnosti..nemohu si dovolit splatit tuto částku najednou a jde to k soudu.I kdyz mám vůli splácet a základní faktury jsem zaplatil. Nemám žádný majetek ani trvalé bydliště a jsem nezaměstnaný..děkuji za odpověd

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Že dokud to nesplatíš, nikdy nebudeš mít víc než životní minimum, neboť co je nad, ti všechno seberou. To chceš tak žít celý život ?

Zlatý

Píšete, že máte vůli splácet. Urychleně bych si našla ubytování a samozřejmě práci ( pro Vás třeba i méně lukrativní ). Přece nemůžete jen tak čekat, jak dopadne soud. Je třeba to řešit.

Zlatý

Nepíšete, z čeho ty dluhy jsou, zda z podnikání, nebo jsou to dluhy spotřebitelské.
Každopádně požádejte soud, aby Vám přidělil zadarmo advokáta, musíte ale doložit, že nemáte peníze na advokáta, to znamená, že berete třeba dávky v hmotné nouzi.
Hledejte si práci, jakoukoliv. Pokud dluhy nejsou z podnikání, můžete požádat o osobní bankrot, u toho ale musíte pracovat.
Ani nepíšete, k jakému soudu to jde, zda k exekučnímu, nebo trestnímu. I dluhy se mohou stát trestným činem, vše záleží na detailech toho jak k nim došlo.
Existuje i poradna při finanční tísni, můžete se obrátit i tam.

http://www.financnitisen.cz/

Pokročilý

Být vámi vyhlásím osobní bankrot. Jak to provést najdete zde-http://www.finance.cz/…
Tohle vám určitě pomůže.:-)

Bronzový

Tohle ti nezávidím...Aneb jak se dostat do sraček snadno a rychle.Z toho už se jen tak nevysekáš

Bronzový

Je zajímavé že nemáte majetek ani bydliště. Tak odkud píšete? Nejlepší by bylo vyhlásit osobní bankrot.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.