Elile

Dobrý den, bojím se, že mám leukémii :(

Dobrý den, již tři dny mě trochu bolí v levém podžebří a nejsem ve své kůži.. Ale je mi pouze 15 let :( Strašně se bojím.. Když jsem si tento příznak hledala, vyjela mi leukémie.. Strašně se bojím a nemůžu se uklidnit, pořád o tom přemýšlím. Mám jít k lékaři? Co mu říct? Děkuji..

Nejlepší odpověď
quentos

Nejsem doktor, ale podle mého skromného názoru je to blbost. Ve zdroji si můžete přečíst o skutečných příznacích leukémie.
Návštěvou lékaře nic nezkazíte. Doktoroj řekněte přesně to, co nám tady.

Zdroj: http://www.on­tola.com/cs/ja­ke-jsou-hlavni-priznaky-a-projevy-leuk

Další odpovědi
Drap

Teoreticky to možné je, prakticky však je výskyt poměrně řídký. Jedinou jistotu ti může dát lékař. Řekni mu to co nám a máš po problémech.

Deli

Nepanikař, nejspíš to je jen namožené tělo či podrážděné trávení a podobně!
Pokud ale opravdu máš obavy, zajdi za svou obvodní lékařkou a svěř se jí. To je jediná cesta, jak se svých obav zbavíš.

bolak

Prosimtě to nemyslíš vážně… Tak to já ji mám asi taky :)

To samý by moch říct i člověk kterej je bledej, nebo jinej kterej je zase unavenej, nebo někdo komu se objevila tečka na ruce případně když se někomu spustí krev z nosu…

Nemůžeš přece z jednoho zbloudilýho příznaku usuzovat hned na smrtelnou nemoc. K lékaři si klidně zajdi, ale o ňáký leukémii radši pomlč, jinak dostaneš diagnózu razdva, ale úplně jinou než pro kterou sis původně šla.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/le­ukemie/

anonym

Elile, ale tohle není první Tvůj podobný zdravotní problém, viď? Buď se příliš zbytečně hlídáš, nebo jsi hypochondr. Pokud máš nějaké odůvodněné podezření, že bys takovou nemocí mohla onemocnět (výskyt v rodině a podobně), tak zajdi ke svému lékaři a prober s ním své příznaky, obavy z nemoci a vše, co tě ze zdravotního hlediska trápí. Tady Tvému strachu nepomůžeme.
Začni se zajímat o něco, co tvůj život posune do jiné roviny.

Awer

Určitě bych se nebál zajít k lékaři, zvláště pokud k tomu svému máš důvěru.. Je lepší vědět, nic horšího, než tuhle nejhorší obavu, se nedozvíš.. A pokud by to nedejbože byla pravda; existuje spousta různých druhů léčby leukemie, i dost neinvazivních, přičemž rozhodně není jisté, že se o nich lékař zmíní. Rozhodně pro ten njehorší případ doporučuju zjistit si o nich informace, není to žádné voodoo.. .) (kdyžtak jsem schopen poskytnout základní orientaci i sám)