slevin

dobry den.beru tabletky na zazudek a na spání.prisla mi kotrolu a já spal da se z toho nějak vykroutit??

Doplňuji:
jenze kontrola mi prisla 6.a ja prasky dostal 7.3,jak z toho?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Nevěřím, že se z toho nedá vykroutit. To by nikdo na světě nemohl používat léky na spaní. Určitě nějaký precedent existuje. Pokud lékař vystaví doklad o tom, že pacient užívá léky na spaní tak je to obhajitelné.

Další odpovědi
Lamalam

Po přečtení otázky nevěřím, že to byly jenom tabletky na žaludek a na spaní. To bylo asi něco silnějšího…

AndreiRanger

Ne

Drap

Pokud ji v té době ebyl u lékaře a nemáš na to potvrzení, tak máš smůlu.

ivzez

Z čeho byste se chtěl „vykrucovat“ (když jste nic neprovedl)?

Jestli Vám lékař předepsal léky, po nichž více spíte, potvrdí Vám to i pro kontrolu.

arygnoc

jednoduchá pomoc – na dvere dajte štítok/lístok:

mám prášky na spanie, zvoňte vytrvalo.

je to také dvojsečné, lebo zlodej túto informáciu privíte.

ale medzi nami – kontrola z poisťovne chodí zvyčajne v pracovnej dobe (cez deň), tak sa naučte spať v noci (i s tabletkami, proste tabletky na spanie užívajte na to, na čo sú – na spanie), to neprídu.

ptáč

spát v noci v pn, to nejde. musí se vypít všechno pivo na spaní a dohrát game.